O Inwestycji - RAUM
19083
page-template-default,page,page-id-19083,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-13.6.1520176238,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną inwestycją deweloperską zlokalizowaną  w Bielanach Wrocławskich na przedmieściach Wrocławia. Oferta ta spełni oczekiwania osób poszukujących praktycznego i przytulnego domu w urokliwej okolicy, nie oddalając się przy tym od miasta.

Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych zapewnia szybki dojazd do centrum a spokojne i kameralne sąsiedztwo zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Zespół osiedlowy będzie charakteryzował się wysoką jakością wykończenia, elegancją oraz niepowtarzalnym stylem. Dobrana kolorystyka elewacji sprawi, że projekt idealnie wpasuje się w kameralny charakter okolicy a ogrodzenie terenu osiedla zapewni Państwu gwarancję ochrony i prywatności.

W prezentowanym zestawieniu nasi klienci znajdą 12 lokali jednorodzinnych w czterosegmentowej zabudowie szeregowej każdy o powierzchni 176m2, oraz 2 lokale w zabudowie dwusegmentowej o powierzchni 160m2.

Układ przestrzenny lokali jest funkcjonalny i wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, co potwierdzają sprawdzone i chwalone rozwiązania zastosowane w wybudowanych przez nas szeregówkach.

Lokale posiadają jasny podział stref, który rozdziela rytm dnia i nocy między parter i piętro.

Parter stanowi centrum życia rodzinnego, co zapewni Państwu przestronny i dobrze doświetlony salon, harmonijnie łączący strefę dzienną z tarasem i ogrodem, oraz ustawna kuchnia.

Piętro to głównie trzy zaciszne sypialnie, duża rozkładowa łazienka, garderoba oraz pralnia.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy również poddasze użytkowe o powierzchni 42m2 przeznaczone do samodzielnej aranżacji.

Komfort mieszkania zapewnią okna 5-komorowe, ogrzewana podłoga parteru oraz piec Vissmann wykorzystujący technologię kondensacji zapewniających energooszczędność w granicach 98%.